146-calowy Samsung The Wall z legendarnym nagłośnieniem Steinway Lyngdorf

Jakub Kornacki
146-calowy Samsung The Wall z legendarnym nagłośnieniem Steinway Lyngdorf

Marka Samsung ogłosiła nawiązanie współpracy z firmą Steinway Lyngdorf, która specjalizuje się w produkcji cenionych na całym świecie rozwiązań audio. Pierwszym wspólnym urządzeniem obu koncernów jest 146-calowy Samsung The Wall.

0

146-calowy Samsung The Wall oferuje nieskazitelny, szczegółowy obraz z precyzyjnym odwzorowaniem wszystkich barw. Urządzenie zostało przeznaczone do wyświetlania bardzo dobrego jakościowo obrazu, niezależnie od poziomu oświetlenia (lub nawet jego braku) w danym pomieszczeniu. Producent zapewnia, że najnowszy Samsung The Wall charakteryzuje się również bardzo niskim zużyciem energii.

samsung_electronics_x_steinway_lyngdorf_partnership_key_visual

Steinway Lyngdorf to legendarna firma, która jako pierwsza na świecie stworzyła w pełni cyfrowy wzmacniacz w 1998 roku. System audio tego producenta był sześciokrotnym laureatem prestiżowej nagrody „Editor's Choice”, który przyznawany jest przez magazyn The Absolute Sound. Innowacyjny system obejmuje RoomPerfect, czyli usługę strojenia dźwięku z korekcją pod kątem danego pomieszczenia. To jeden z najlepszych na świecie systemów w zakresie dostosowania systemu audio do otoczenia.

samsung_electronics_x_steinway_lyngdorf_partnership_at_infocomm_2018_2

The Wall jest symbolem innowacyjności marki Samsung – powiedział Seog-gi Kim, Executive Vice President of Visual Display Business w Samsung Electronics. – Dzięki współpracy z firmą Steinway Lyngdorf zapewniamy niezrównane, jedyne w swoim rodzaju doznania audiowizualne.

Telewizory Samsung znajdziesz tutaj.

źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.