66 Audio PRO Voice: słuchawki z Amazon Alexą

Marek Cekaw
66 Audio PRO Voice: słuchawki z Amazon Alexą

Na rynku pojawia się coraz więcej bezprzewodowych słuchawek wyposażonych w cyfrowego asystenta. Kolejnym produktem tego typu jest model PRO Voice opracowany przez inżynierów firmy 66 Audio, który oferuje spore możliwości w zakresie funkcjonalności fitness.

0

Producenci słuchawek sportowych od lat pracowali nad rozwiązaniami ułatwiającymi korzystanie z takiego sprzętu. Pomocne okazało się pojawienie się na rynku cyfrowych asystentów, które zapewniają zupełnie nowe możliwości. Elektroniczni pomocnicy stają się więc wyposażeniem coraz większej liczby słuchawek, a kolejnym modelem mającym ich na pokładzie jest Pro Voice.

Pro Voice to inteligentne słuchawki wyposażone w Amazon Alexę. Produkt ma lekką i kompaktową konstrukcję, zaś pianka z pamięcią kształtu umieszczona na nausznikach, zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest składana konstrukcja ułatwiająca transport.

Pro Voice 1

W słuchawkach znajdziemy technologię aptX Bluetooth 4.2, umożliwiającą transmitowanie muzyki ze smartfonów, tabletów lub laptopów, zapewniającą przy tym wysoką jakość brzmienia. Mają też mikrofon, który służy do prowadzenia rozmów telefonicznych oraz korzystania z głosowego asystenta. Dodatkowym atutem jest dostęp do muzycznych serwisów Spotify, iHeart, Amazon Music oraz innych, a także bardzo wydajna bateria zapewniająca do 40 godzin pracy. Jej ponowne naładowanie zajmuje tylko 90 minut.

Pro Voice 2

Słuchawki Pro Voice kosztują 139,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.