AVerMedia GS335: mocny subwoofer o niewielkich rozmiarach

Jakub Kornacki
AVerMedia GS335: mocny subwoofer o niewielkich rozmiarach

AVerMedia GS335 to praktyczny subwoofer, który pozwoli wydobyć pełnię mocnego, potężnego brzmienia niskich tonów. Urządzenie ma stylowy wygląd i kompaktowe rozmiary.

0

AVerMedia GS335 jest uniwersalnym urządzeniem, który pomoże w uwydatnieniu mocnego brzmienia niskich częstotliwości. Praktyczne urządzenie zostało przeznaczone przede wszystkim do współpracy z listwami głośnikowymi producenta, o których premierze informowaliśmy wcześniej (AVerMedia GS331 oraz AVerMedia GS333). IMG_0108

AVerMedia GS335 nawiązuje bezprzewodowe połączenie z urządzeniem strumieniującym dźwięk audio. Brak zbędnego okablowania znacznie zwiększa estetykę pomieszczenia. Sercem nowego subwoofera są wzmocnione przetworniki 6,5'' oraz tunel rezonansowy 2,2''.

IMG_8346

W AVerMedia GS335 inżynierowie zastosowali specjalną konstrukcję "krzywej dźwięku". To właśnie ona, w połączeniu z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wyselekcjonowanymi podzespołami odpowiada za możliwość uzyskania precyzyjnego, głębokiego basu. Całkowita moc urządzenia wynosi 70 W. Pasmo przenoszenia dowarzanych plików muzycznych mieści się w granicach od 40 do 150 Hz. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Subwoofer AVerMedia GS335 wyceniono na 570 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta.

Źródło: AVerMedia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.