Active Hellas: sportowe słuchawki dla fanów tenisa

Marek Cekaw
Active Hellas: sportowe słuchawki dla fanów tenisa

Szwedzka firma Urbanears nawiązała współpracę z organizatorami turnieju tenisowego Roland-Garros 2016 French Open i wspólnie z nimi opracowała nowy model bezprzewodowych słuchawek Active Hellas.

0

Active Hellas to słuchawki przeznaczone dla ludzi aktywnych i wyposażone w technologię Bluetooth, zaś ich kolorystyka nawiązujące do ceglastej nawierzchni sławnych kortów tenisowych Konstrukcja słuchawek została wykonana z aluminium oraz plastiku, co sprawia, że są dość lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe.

Active Hellas1

Mimo, że słuchawki są odporne na pot, to ich producent zadbał o to, by materiał, z którego wykonano opaskę podtrzymującą słuchawki na głowie oraz piankę otaczającą nauszniki, można było prać. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, nawet po dłuższym użytkowaniu, słuchawki nie przejdą przykrym zapachem zniechęcającym do dalszego użytkowania.

Active Hellas2

Active Hellas mają oczywiście wbudowany mikrofon, zaś w jednym z nauszników wbudowano system sterowania odtwarzaniem muzyki, który dysponuje panelem dotykowym. Wystarczy tylko przeciągnąć po nim palcem, aby zmienić głośność czy też przełączyć na kolejny utwór.

Active Hellas kosztują 120 dolarów i już niebawem będą dostępne na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Pocket-lint.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.