Aerelight A1 - lampka biurkowa z wbudowaną ładowarką

Marek Cekaw
Aerelight A1 - lampka biurkowa z wbudowaną ładowarką

Firma Aerelight wprowadza właśnie do sprzedaży najnowszy model lampki biurkowej w technologii OLED. Oprócz dostarczania naturalnego światła produkt ma jeszcze jedną funkcję, mianowicie wbudowaną ładowarkę do smartfonów.

0

Osoby spędzające dużo czasu przy biurku potrzebują dobrego oświetlenia, które znacznie podniesie komfort pracy. Tak się składa, że w sklepach pojawiła się właśnie najnowsza lampka biurkowa firmy Aerelight, spełnia te kryterium. Produkt wyposażono w nowoczesny, bardzo cienki panel OLED, który zapewnia nam jasne, naturalne światło

A1 nie tylko prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko, ale także jest bardzo funkcjonalna. Oprócz oświetlania biurka, naładuje nam również smartfona. Producent wbudował bowiem w jej podstawę bezprzewodową ładowarkę obsługującą standardy Qi oraz PMA.

Nowoczesność i styl zawsze kosztują bardzo dużo i Aerelight A1 nie jest tu wyjątkiem. Lampka kosztuje aż 299 dolarów i jest to kwota, która przewyższa wartość całego biurka, przy którym zwykle pracujemy.

aerelight-a1-1

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.