AeroGarden Bounty Elite: domowa hydroponika

Marek Cekaw
AeroGarden Bounty Elite: domowa hydroponika

Firma AeroGrow poszerza swą ofertę domowych zestawów hydroponicznych o kolejny produkt. Jest nim AeroGarden Bounty Elite, przeznaczony do hodowania owoców i warzyw w domowym zaciszu.

0

Każdy chciałby spożywać w pełni naturalne warzywa i owoce, lecz oznacza to konieczność posiadania własnej ziemi oraz jej uprawy. W przypadku mieszkania w mieście jest to dość trudne do zrealizowania, choć dzięki nowoczesnej technologii nie jest niemożliwe.

AeroGarden Bounty 1

Pomaga w tym firma AeroGrow specjalizująca się w produkcji domowych systemów hydroponicznych. Jednym z jej nowych produktów AeroGarden Bounty Elite. To bardzo nowoczesny, w pełni skomputeryzowany system wyposażony w moduł WiFi, który pozwala hodować rośliny we własnym mieszkaniu.

Urządzenie działa jednak na nieco innej zasadzie niż typowa doniczka. Rośliny nie są bowiem hodowane w ziemi, lecz w wodzie. Dzięki temu uzyskano optymalne środowisko dla naturalnego ich wzrostu. Skomputeryzowany system kontrolowany przez smartfona, dostarcza bowiem korzeniom roślin odpowiednią ilość wody, tlenu oraz składników odżywczych, co zapewnia 5-krotnie szybszy ich wzrost w porównaniu do hodowli w ziemi.

Urządzenie składa się z 9 komór, w których można równocześnie hodować m.in., pietruszkę, tymianek, szczypior, koper, miętę itp.

AeroGarden Bounty2

Ekologiczne jedzenie nigdy nie było tanie, więc chęć jego hodowania również wiąże się z dużymi wydatkami. AeroGarden Bounty Elite kosztuje bowiem aż 399,95 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.