Amantii WM-BI-48-5823: elektryczny kominek do salonu

Marek Cekaw
Amantii WM-BI-48-5823: elektryczny kominek do salonu

Jeszcze do niedawna o kominkach zapewniających nastrojowy klimat, marzyć mogli tylko właściciele domów. Obecnie dom nie jest już konieczny, gdyż na rynku dostępne są elektryczne kominki, które można zainstalować również w mieszkaniu.

0

Jednym z producentów takich gadżetów jest firma Amantii, która oferuje bardzo elegancki model Amantii WM-BI-48-5823 zasilany prądem. Taka konstrukcja kominka oznacza brak płomienia, a więc brak konieczności odprowadzania dymu, czyli większą wygodę użytkowania.

Amantii1

Kominek przeznaczony jest do montażu na ścianie lub wbudowania go w ścianę. Jego producent zadbał o elegancki wygląd wyposażając go w front z czarnego szkła, a także dodatkowe podświetlenie w technologii LED, zamieszczone na tylnej ściance, które daje bardzo ciekawy efekt.

Amantii2

Sprzęt dysponuje rozbudowanym systemem sterowania temperaturą, a także termoobiegiem, który od dołu wydmuchuje ciepłe powietrze, pozwalając ogrzać pomieszczenie o powierzchni od 37 do 46 mkw. Dodatkowym atutem sprzętu jest symulacja płomieni, którą można włączyć niezależnie, by zapewnić sobie odpowiedni klimat.

Amantii WM-BI-48-5823 dostępny jest w cenie 459 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.