Anker Zolo Model Zero: stylowy głośnik z Google Assistant

Marek Cekaw
Anker Zolo Model Zero: stylowy głośnik z Google Assistant

Firma Anker pokazała nowy głośnik skierowany do osób stawiających wzornictwo na pierwszym miejscu. Zolo Model Zero jest sprzętem o niezwykle oryginalnym wzornictwie, wyposażonym w asystenta Google Assistant.

0

W tym roku pojawi się w sprzedaży całe mnóstwo głośników wyposażonych w cyfrowych asystentów. A próbkę tego co nas czeka, mieliśmy na targach w Las Vegas, gdzie wielu producentów prezentowało taki modele.

Wśród nich znalazła się także firma Anker, która pokazała głośnik Zolo Model Zero, wyposażony w Google Assistant. Sprzęt charakteryzuje się niezwykle oryginalnym wzornictwem, któremu daleko do tradycyjnej stylistyki tego rodzaju głośników. Wygląda bowiem niczym modna damska torebka. Producent zapewnia też, że konstrukcja została tak opracowana, aby dostarczyć dźwięk do najdalszego zakątka pokoju, który dzięki technologii Dolby Audio, będzie krystalicznie czysty.

Anker Zolo Model Zero1

Naturalnie Zolo Model Zero jest sprzętem inteligentnym. Poza odtwarzaniem muzyki z pamięci smartfona, oferuje nam także inne funkcje, jak prognoza pogody czy dostęp do muzycznych serwisów online.

Cena tego sprzętu nie została podana, wiemy jedynie tyle, że jego premierę ustalono na jesień tego roku.

Anker Zolo Model Zero4

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.