Anova Precision Cooker Nano: zdrowe gotowanie

Marek Cekaw
Anova Precision Cooker Nano: zdrowe gotowanie

Firma Anova prezentuje kolejne urządzenie do gotowania souus-vide. Urządzenie o nazwie Precision Cooker Nano skierowane jest do osób z nieco mniejszym budżetem, które jednak także chciałyby zdrowo gotować.

0

Sous-vide to zdobywający coraz większa popularność styl zdrowego gotowania. Potrawy przygotowywane są w kąpieli wodnej, zachowując w ten sposób pełnię smaku i składników odżywczych.

Anova Precision Cooker Nano1

Aby jednak móc gotować w ten sposób, potrzebne jest specjalny sprzęt, którego produkcją zajmuje się firma Anova. Przedsiębiorstwo zaprezentowało właśnie najnowszy model urządzenia, przeznaczony dla klientów dysponujących nieco mniejszym budżetem. Precision Cooker Nano kosztuje bowiem jedynie 99 dolarów, choć dysponuje technologią z droższego modelu.

Anova Precision Cooker Nano2

Precision Cooker Nano jest urządzeniem, które pozwala dokładnie kontrolować temperaturę oraz miesza wodę, by potrawa była równomiernie gotowana. Sprzęt wyposażony jest w moduł bezprzewodowej łączności i współpracuje z aplikacją mobilną, ułatwiającą sterowanie parametrami pracy. Aplikacja zawiera przepisy, które można wykorzystać, a po skończeniu gotowania, powiadomi o tym fakcie użytkownika.

Anova Precision Cooker Nano3

Precision Cooker Nano przeznaczony jest do garnków o pojemności 11 litrów, ma 700 W grzałkę oraz 360 stopniową pompę wody. Można go ustawić na gotowanie przez maksymalnie 99 godzin, a da się go używać już wówczas, gdy w garnku poziom wody wynosi jedynie 6,3 cm.

Produkt trafi do sprzedaży już w listopadzie bieżącego roku.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.