Aparat fotograficzny Sony α6000

Jakub Kornacki
Aparat fotograficzny Sony α6000

Niebawem na rynku pojawi się zaawansowany aparat fotograficzny Sony α6000. Urządzenie zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym będzie można uzyskać dobre efekty fotograficzne.

0

Sony α6000 został wyposażony w 24,3-megapikselowy przetwornik obrazu Exmor APS HD CMOS, który w połączeniu z zaawansowanym procesorem obrazu BIONZ X pozwala na uzyskanie szczegółowego, wyraźnego obrazu. Ostrość ustawiana jest automatycznie w zaledwie 0,06 sekundy. Urządzenie posiada możliwość korzystania z różnych obiektywów z mocowaniem typu E.

xp1Urządzenie zostało wyposażone w siedem przycisków o programowalnym działaniu. Użytkownik może skorzystać z 43 funkcji. Istnieje możliwość nawiązania bezprzewodowego połączenia z innymi urządzeniami za pomocą modułów NFC oraz Wi-Fi. Model współpracuje z serwisem PlayMemories Camera Apps, za pomoca którego można pobrać wiele aplikacji do obróbki fotografii. xp2Materiał zapisywany jest na kartach Memory Stick PRO Duo. Podgląd obrazu jest dostępny na odchylanym, 3-calowym ekranie TFT Wbudowany mikrofon stereofoniczny został wyposażony w funkcję redukcji szumów i zakłóceń. W skład zestawu wchodzi etui ochronne, a także kabel ładowania.

Sprzedaż aparatu Sony α6000 rozpocznie się w Europie na początku kwietnia. Cena urządzenia jest jeszcze nieznana.

Źródło: informacja prasowa, Sony, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane