Aros Charcoal: wygodna poduszka chłodząca

Marek Cekaw
Aros Charcoal: wygodna poduszka chłodząca

Firma Urban Bloom wprowadza do sprzedaży nowy model poduszki. Aros Charcoal jest nie tylko wygodna dzięki piance z pamięcią kształtu, ale też poprawia komfort snu, za pomocą specjalnego systemu chłodzenia.

0

Współczesne modele poduszek, stają się produktem coraz bardziej zaawansowanym technologicznie. Nie są to już zwykłe worki pierza, lecz produkty wykonane z nowoczesnych materiałów i wyposażone w dodatkowe funkcje. Taką też poduszką jest Aros Charcoal, firmy Urban Bloom.

Model ten został wypełniony miękką pianką z pamięcią kształtu, o grubości 13 cm, która idealnie dopasowuje się do głowy podtrzymując ją w odpowiedni sposób, by zapobiec bólom szyi. W piance znajduje się także setka specjalnych kanałów powietrznych, zwiększających cyrkulację powietrza i poprawiających komfort spania.

Aros Charcoal2

To jeszcze nie wszystkie możliwości tej poduszki. W piance umieszczono bowiem aktywny węgiel, który nie tylko likwiduje nieprzyjemny zapach, ale też pozwala lepiej kontrolować wilgotność poduszki, zapobiegając poceniu się głowy. Natomiast poszewka to miękki w dotyku, specjalnie zaprojektowany materiał, oddychający i przeznaczony do prania w pralkach.

Aros Charcoal1

Poduszka Aros Charcoal dostępna jest w cenie 139,95 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.