Astell&Kern AK T8iE MkII: stylowe słuchawki douszne

Marek Cekaw
Astell&Kern AK T8iE MkII: stylowe słuchawki douszne

Firma Astell&Kern wzbogaciła swą ofertę słuchawek dousznych o nowy model. AK T8iE MkII to elegancki sprzęt, wyposażony w przetworniki o niskim poziomie zniekształceń oraz pozłacane końcówki.

0

Astell&Kern to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wysokiej klasy sprzętu audio, które ma w swej ofercie również słuchawki. Jednym z najnowszych modeli są słuchawki douszne AK T8iE MkII, skierowane do wymagającego klienta dysponującego bardzo grubym portfelem.

AstellKern AK T8iE MkII1

Produkt wyposażono w technologię Tesla, opracowaną przez inżynierów Beyerdynamic, we współpracy z Astell&Kern. Specjaliści zaprojektowali wysokiej klasy przetworniki z ruchomą cewką, zapewniające dźwięk w bardzo szerokim zakresie pasma wynoszącego od 8 Hz do 48 kHz, który ma soczyste basy, doskonale zrównoważony środek oraz wyjątkowo czyste soprany.

AstellKern AK T8iE MkII2

Słuchawki wykonywane są ręcznie przez niemieckich specjalistów, co zapewnia gwarancję najwyższej jakości oraz żywotności produktu. Wyposażono je m.in., wysokiej klasy przewody, a także pozłacane złącza MMCX. Plusem jest także odłączany przewód o długości aż 2,5 metra.

AstellKern AK T8iE MkII3

Słuchawki Astell&Kern AK T8iE MkII, dostępne są w cenie 799 dolarów.

Źródło: Amazon.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane