Audio-Technica MSR7SE: nowa edycja popularnych słuchawek

Marek Cekaw
Audio-Technica MSR7SE: nowa edycja popularnych słuchawek

Firma Audio-Technica zaprezentowała kolejną wersję popularnych słuchawek MSR7. Model o nazwie MSR7SE został wyposażony w nowe szaty, a także zmienione nieco parametry techniczne.

0

Audio-Technica MSR7 to jedne z lepszych słuchawek dostępnych na rynku, oferowanych klientom w stosunkowo przystępnej cenie. Teraz producent zaprezentował kolejny ich wariant, który spodoba się przede wszystkim ludziom, dla których wygląd ma kluczowe znaczenie.

Model MSR7SE zostanie wyposażony w specjalnie zestrojone 45 mm przetworniki True Motion ze specjalną powłoką z włókna węglowego, którą zastosowano w modelu MSR9, wprowadzonym do sprzedaży kilka miesięcy temu. Powinny zapewnić lepszą jakość dźwięku, choć z oceną tego trzeba będzie poczekać do niezależnych testów.

Największe zmiany zaszły jednak na zewnątrz, gdyż słuchawki otrzymały zupełnie nowe wykończenie w kolorze błękitnym, wzbogacone dodatkowo o złote akcenty.

Audio-Technica MSR7SE pojawi się w sprzedaży w październiku tego roku i będzie kosztować 299 funtów. To niemal dwukrotnie droższej niż standardowy model, za który trzeba zapłacić 169 funtów.

Audio-Technica MSR7_1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.