BLEW zadba o maszynkę do golenia

Marek Cekaw
BLEW zadba o maszynkę do golenia

Firma BLEW stworzyła urządzenie, które zadba o naszą maszynkę do golenia. Produkt nie tylko wysterylizuje nożyki, ale też wysuszy je po użyciu, zapobiegając ewentualnemu rdzewieniu.

0

Maszynka do golenia to urządzenie, które styka się z naszą skórą, a więc powinno być sterylne. Tymczasem trudno zadbać o idealną czystość nożyków, na których mogą rozwijać się bakterie. Ich konstrukcja sprawia bowiem, że ich dokładne wysuszenie standardowymi sposobami, nie jest możliwe.

Firma BLEW rozwiązała jednak ten problem, konstruując urządzenie przeznaczone do sterylizacji maszynek do golenia. Produkt działa na podobnej zasadzie jak systemy dezynfekcji szczoteczek do zębów.

Razor Blade Sanitizer1

Wystarczy więc włożyć maszynę do środka, a wówczas zaczyna działać podgrzewany wentylator, współpracujący z lampą UV. Wentylator dokładnie osuszy nożyki z wilgoci, zaś lampa usunie wszelkie bakterie, które mogłyby się na nich znajdować. Sprzęt po zakończonej pracy, automatycznie się wyłącza, informując użytkownika, że może już wyjąć golarkę.

Razor Blade Sanitizer2

Urządzenie oferowane jest w cenie 59,95 dolarów, a do pracy wymaga energii elektrycznej.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.