BRID: modularny oczyszczacz powietrza

Marek Cekaw
BRID: modularny oczyszczacz powietrza

Użytkowanie oczyszczacza powietrza wiąże się z koniecznością wymiany filtrów, co podwyższa koszty jego eksploatacji. Jeśli zależy nam na tym, by były jak najniższe, wówczas nasze potrzeby w pełni zaspokoi urządzenie o nazwie BRID.

0

Oczyszczacze powietrza, to urządzenia, które coraz częściej spotkać można w naszych domach. Zadaniem tego sprzętu jest dbanie o to, by powietrze w naszym domu było zawsze idealnie czyste. Przy pomocy różnych filtrów pozbawia je więc bakterii, pyłków, roztoczy oraz innych zanieczyszczeń, które mogą nam szkodzić.

BRID1

Problem w tym, że filtry prędzej czy później wymagać będą wymiany, co podnosi koszty eksploatacji takiego sprzętu. Można jednak ich uniknąć, kupując model o nazwie BRID. Jest to modularny oczyszczacz, oferowany w różnych stylach wykończenia, co pozwala mu idealnie wtopić się w wystrój mieszkania.

BRID2

Urządzenie wyposażono w dość cichy wentylator (42 dB) generujący biały szum, a także modularne filtry. Posiadacza BRID może dodawać dodatkowe filtry, jeśli chce zwiększyć lub zmienić zakres funkcjonalności sprzętu. Same filtry są natomiast ceramiczne, więc nie ma potrzeby ich wymiany. Wystarczy jedynie zdemontować taki filtr i włożyć go pod bieżącą wodę celem oczyszczenia. Po wysuszeniu można go ponownie zamontować.

BRID3

BRID pojawi się w sprzedaży w lutym przyszłego roku. Urządzenie kosztować ma 299 dolarów, a więcej informacji na jego temat uzyskacie na stronie Kickstartera.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.