Beautyrest Sleeptracker: monitor snu z materacem

Marek Cekaw
Beautyrest Sleeptracker: monitor snu z materacem

Beautyrest prezentuje swój najnowszy produkt, który poprawić ma jakość naszego wypoczynku. Urządzenie nazywa się Sleeptracker i jest funkcjonalnym monitorem snu współpracującym z materacem.

0

Monitor snu Beautyrest Sleeptracker współpracuje z materacem, monitorując kilka czynników wpływających na wypoczynek, niezależnie dla każdej z dwóch osób śpiących w jednym łóżku.

Produkt przy pomocy sztucznej inteligencji analizuje wiele różnych danych, tworząc osobiste rekomendacje, które mają na celu poprawienie naszego wypoczynku. Mierzy m.in., oddech, puls, a dodatkowo potrafi automatycznie analizować dane naszego snu, gdy zdarzy się nam zasnąć nieoczekiwanie, np. przed telewizorem. Ma także budzik wykrywający, w którym momencie nasz sen staje się lżejszy, by w idealnym czasie nas obudzić.

Beautyrest Sleeptracker ma dedykowaną aplikację na smartfony z systemami iOS i Android, a także współpracuje z głośnikiem Amazon Echo. Pozwala mu to kontrolować elementy inteligentnego domu, dostosowując np. oświetlenie, temperaturę w pomieszczeniach, a także sterować systemem alarmowym oraz elektronicznymi zamkami.

Beautyrest Sleeptrackem oferowany jest w cenie 199 dolarów.

Beautyrest Sleeptracker 1

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.