Beddit 3 Sleep Tracker: profesjonalny monitor snu

Marek Cekaw
Beddit 3 Sleep Tracker: profesjonalny monitor snu

Coraz szybsze tempo życia sprawia, że wiele osób ma poważne problemy ze snem, które uniemożliwiają wypoczynek i sprawiają, że w pracy lub szkole jesteśmy bardziej zmęczeni. Na szczęście istnieją monitory snu, które pozwolą nam zbadać wszystkie aspekty naszego wypoczynku.

0

Jednym z najnowszych tego typu produktów jest Beddit 3 Sleep Tracker firmy Beddit, lidera na rynku monitorów snu. Firma deklaruje, że jest to pierwsze tego typu urządzenie, które pokaże jaki wpływ na sen mają nie tylko nasze osobiste nawyki, ale także aktywność oraz nasze uczucia.

Beddit 3 Sleep Tracker1

Urządzenie zostało zintegrowane z eClinicalWorks oraz Healow, największymi w USA platformami opieki zdrowotnej, dzięki czemu zebrane przez nie dane, mogą zostać wysłane do lekarzy, którzy dokładnie je przeanalizują i doradzą co możemy poprawić, by efektywniej wypoczywać.

Beddit 3 Sleep Tracker2

Po zainstalowaniu sensora w naszym łóżku (należy go umieścić pod prześcieradłem), przez dwa tygodnie będzie on zbierał dane na temat naszego snu, wstawania, oddychania, ruchów wykonywanych przez sen itp.

Beddit 3 Sleep Tracker3

Następnie przedstawi bardzo szczegółowy raport w formie graficznego wykresu zawierającego wszystkie najważniejsze dane, przesyłając go na urządzenie mobilne z platformą iOS lub Android. Dzięki temu będzie można przeanalizować nasz sen i wyeliminować elementy, które go zaburzają. Na przykład zmienić materac na twardszy, zmniejszyć temperaturę w sypialni, postarać się o wygodniejszą poduszkę itp.

Beddit 3 Sleep Tracker4

Beddit 3 Sleep Tracker dostępny jest m.in. na stronie producenta i trzeba za niego zapłacić 149 euro. Monitor dodatkowo dysponuje wbudowanym budzikiem, który w łagodny sposób będzie nam pomagał wstawać.

Beddit 3 Sleep Tracker5

Źródło: Multivu.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.