BeoVision Eclipse i BeoLab 50 w nowej wersji wykończenia

Marek Cekaw
BeoVision Eclipse i BeoLab 50 w nowej wersji wykończenia

Marka Bang & Olufsen zaprezentowała nową wersję wykończenia dwóch swych flagowych produktów, mianowicie telewizora BeoVision Eclipse oraz głośnika BeoLab 50. Oba urządzenia oferowane są obecnie w kolorze mosiądzu oraz ciemnego dębu.

0

Marka Bang & Olufsen dna nie tylko o to, by jej sprzęt posiadał oferował najnowsze rozwiązania technologiczne, ale miał też stylowy i elegancki wygląd. Dlatego firma postanowiła rozszerzyć swą ofertę o dwa popularne produkty w nowych wersjach wykończenia.

Bang & Olufsen 1

Pierwszym z nich jest telewizor BeoVision Eclipse, który pojawił się w sprzedaży w zeszłym roku. Flagowy odbiornik wyposażony w zmotoryzowaną podstawkę kierującą ekran w stronę widza, dysponuje wbudowanym 3-kanałowym soundbarem o mocy 450 W, który ma teraz nowe wykończenie. Producent zdecydował się na ciemny dąb, który nadaje sprzętowi bardzo ekskluzywnego wyglądu, podobającego się szczególnie fanom naturalnych materiałów.

Bang & Olufsen 2

Drugim z produktów jest potężny głośnik BeoLab 50. Sprzęt wyposażony jest w siedem przetworników: trzy 10-calowe woofery, trzy 4-calowe głośniki szerokopasmowe i jeden 0,74" tweeter, które mają łączną moc 2100 W. Nowy model oferowany jest w kolorze mosiądzu, co spodoba się fanom industrialnych klimatów.

Bang & Olufsen 3

Ceny nowych produktów nie zostały jeszcze ujawnione. Można jednak założyć, że nie powinny się wiele różnić od standardowych wersji. BeoVision Eclipse kosztuje 11 tys. dolarów, natomiast za BeoLab 50 trzeba zapłacić 40 tys. dolarów.

Bang & Olufsen 4

Bang & Olufsen 5

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.