Biurkowa lampa w stylu Gwiezdnych Wojen

Marek Cekaw
Biurkowa lampa w stylu Gwiezdnych Wojen

Gadżety z Gwiezdnych Wojen to nie tylko zabawki dla dzieci, lecz w pełni użyteczne produkty. Jednym z nich jest biurkowa lampa, która z wyglądu przypomina ikoniczną Gwiazdę Śmierci.

0

Marka Gwiezdnych Wojen znana jest chyba dla każdego, a dzięki produkowanym przez Hollywood kolejnym filmom, zdobywa nowych fanów. Wykorzystują to producenci różnego rodzaju sprzętu, by oferować klientom gadżety nawiązujące do znanej serii.

Jednym z najnowszych produktów tego typu, który z pewnością przypadnie do gustu fanom, jest Death Star Desk Lamp. To biurkowa lampa, której podstawę wykonano w taki sposób, aby przypominała najpotężniejszą broń Imperium, czyli Gwiazdę Śmierci.

Lampa ma wysokość 30 cm oraz 20 cm średnicy. Światło zapewniają wbudowane diody LED przysłonięte abażurem, a dodatkowo podświetlana jest również podstawa. Niestety wadą produktu jest to, iż w lampie nie ma typowej żarówki LED, gdyż źródło światła zainstalowane jest na stałe. Gdy się popsuje, lampkę można jedynie wyrzucić, ponieważ żarówki nie da się wymienić. Producent zapewnia jednak, że żywotność LED'ów wynosi 60 tysięcy godzin, więc powinny wystarczyć na wiele lat użytkowania.

Lampka kosztuje 49,99 dolarów.

Star Wars Death1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.