Blaupunkt BT03BL: bezprzewodowy głośnik Bluetooth

Jakub Kornacki
Blaupunkt BT03BL: bezprzewodowy głośnik Bluetooth

Blaupunkt BT03BL może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem podczas każdego plenerowego wypadu. Produkt jest połączeniem dobrego brzmienia, eleganckiego wzornictwa i kompaktowych rozmiarów.

0

BT03BL_gallery2Blaupunkt BT03BL został wyposażony w moduł łączności Bluetooth, dzięki któremu istnieje możliwość nawiązania bezprzewodowego połączenia z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi. Muzyka może być również strumieniowana w inny sposób. Producent zastosował gniazdo kart microSD, które obsługuje nośniki pamięci do 32 GB. Wbudowany tuner radia FM umożliwia odsłuch wybranych rozgłośni radiowych.BT04BL front

Producent zapewnia, że zastosowany w nowym głośniku bezprzewodowym akumulator jest w stanie pracować na jednym ładowaniu nawet przez siedem godzin. Bateria jest ładowana za pomocą przewodu mini-USB. Obudowa głośnika została wykonana z przyjemnego w dotyku materiału. Maskownica została wykończona materiałem tekstylnym, dzięki czemu można było uzyskać bardzo atrakcyjny wygląd. Model jest poręczny i bardzo kompaktowy.

Szeroki wybór głośników bezprzewodowych marki Blaupunkt znajdziecie tutaj.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.