Blaupunkt DIR501: irygator dla zdrowia jamy ustnej

Jakub Kornacki
Blaupunkt DIR501: irygator dla zdrowia jamy ustnej

Blaupunkt DIR501 to irygator, którego główne zadanie polega na zachowaniu właściwej higieny i zdrowia jamy ustnej. Produkt jest odpowiednikiem popularnych nici dentystycznych.

0

Blaupunkt DIR501 jest funkcjonalnym urządzeniem, przy użyciu którego zapewnisz sobie odpowiednią higienę oraz zdrowie jamy ustnej. Produkt może stanowić pewny rodzaj udoskonalenia szczotkowania. Można powiedzieć, że jest zamiennikiem nielubianych przez wiele osób nici dentystycznych. DIR501_side

Blaupunkt DIR501 został przystosowany do skutecznego usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i bakterii ze szczelin międzyzębowych. W celu ich usunięcia z trudno dostępnych miejsc urządzenie to wykorzystuje cieniutki strumień wysokiego ciśnienia wody. Użytkownik ma możliwość regulowania ciśnienia w zakresie od 40 do 90 PSI. Producent zapewnia, że efektywna pompa wody jest w stanie uzyskać nawet 1400 pulsacji na minutę.

Blaupunkt DIR501 może pracować w trzech trybach. Delikatny został przystosowany dla osób, u których występuje nadwrażliwość zębów. Tryb codzienny dedykowany jest do codziennego użytkowania większości osobom. W tym trybie irygator zachowuje optymalne parametry pracy. Tryb pulsacyjny wyróżnia się natomiast naprzemienną, zróżnicowaną siłą strumienia. W ten sposób można uzyskać najbardziej efektywne czyszczenie.

DIR501_gallery3

Irygator Blaupunkt DIR501 wyposażono w dwuminutowy timer, który sygnalizuje optymalny czas czyszczenia. Ergonomiczna konstrukcja urządzenia zapewnia łatwość operowania urządzeniem. Zbiornik na wodę o pojemności 150 ml sprawia, że nie trzeba go często napełniać.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą irygatorów.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.