Blaupunkt HR7BR: nowoczesny radioodtwarzacz w stylu retro

Jakub Kornacki
Blaupunkt HR7BR: nowoczesny radioodtwarzacz w stylu retro

Radioodtwarzacz Blaupunkt HR7BR łączy w sobie cechy i funkcjonalność nowoczesnego urządzenia audio, jednakże jego stylistyka i wygląd zewnętrzny nawiązują do klasycznego stylu retro. 

0

W przedniej części obudowy nowego radioodtwarzacza umiejscowiono duże pokrętło, za pomocą którego regulujemy częstotliwość analogowego tunera radia FM. Wokół gałki umieszczono specjalną skalę, która informuje o wyborze danego zakresu FM. Wbudowana antena teleskopowa ma zapewnić jak najlepszy odbiór sygnału radiowego niezależnie od miejsca, w którym znajduje się radioodtwarzacz. Poniżej pokrętła umieszczono przyciski do włączania i wyłączania urządzenia, a także do regulowania głośności oraz przełączania pomiędzy utworami podczas odtwarzania plików muzycznych.

HR7BR_front_mirror

Blaupunkt HR7BR został wyposażony w gniazdo na kartę SD oraz złącze USB, za pomocą których użytkownicy mogą odtwarzać ulubione pliki muzyczne w formacie WMA i MP3 z przenośnych nośników pamięci. Radioodtwarzacz poradzi sobie z pamięciami, których maksymalna pojemność nie przekracza 32 GB.

Obok portów USB i na kartę SD znajduje się wejście AUX, za pomocą którego podłączymy dowolny odtwarzacz muzyczny wyposażony w standardowe wejście słuchawkowe. Radioodbiornik Blaupunkt HR7BR został wyposażony we wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 5 W RMS, który w połączeniu z efektywnym głośnikiem oraz drewnianą obudową typu BASS REFLEX zapewnia bardzo dobre brzmienie.

Radioodtwarzacz Blaupunkt HR7BR jest już dostępny w sprzedaży w cenie 159 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.