Blaupunkt MSR401: golarka elektryczna dla mężczyzn

Jakub Kornacki
Blaupunkt MSR401: golarka elektryczna dla mężczyzn

Dzięki elektrycznej maszynce do golenia Blaupunkt MSR401 każdy mężczyzna będzie mógł w wyjątkowy sposób zadbać o swój wygląd. Urządzenie umożliwia pracę na sucho oraz na mokro.

0

Blaupunkt MSR401 gwarantuje błyskawiczne, a przede wszystkim skuteczne golenie. To wszystko za sprawą opatentowanych przez niemieckiego producenta rozwiązań. Wśród nich należy wyróżnić trzy niezależne głowice golące, które idealnie dostosowują się do konturów twarzy oraz szyi. System równomiernego nacisku odpowiada z kolei za optymalne golenie na całej powierzchni twarzy.MSR401_sideProducent zapewnia, ze zastosowana technologia Multi-D shave jest w stanie uporać się nawet z najbardziej twardym zarostem. Gumowana powierzchnia eliminuje problem związany z jakimikolwiek podrażnieniami skóry. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również wysuwany trymer i podwójne pierścienie tnące, dzięki którym będzie on mógł zadbać o idealny wygląd swojej brody.MSR401_rear

Blaupunkt MSR401 spełnia wymagania wodoodporności zgodne ze standardem IPX6 co oznacza, że produkt może być całkowicie zanurzony w wodzie. Golić można więć zarówno na sucho, jak i na mokro przy użyciu pianki czy żelu. Urządzenie wyposażono w wysokiej jakości baterię niklowo-metalowo-wodorkową, która umożliwia godzinną pracę golarki w trybie bezprzewodowym.

Golarka elektryczna Blaupunkt MSR401 jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi tylko 109 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.