Blaupunkt MSR701: maszynka dla każdego mężczyzny

Jakub Kornacki
Blaupunkt MSR701: maszynka dla każdego mężczyzny

Najnowsza maszynka do golenia Blaupunkt MSR701 jest funkcjonalnym i praktycznym pomocnikiem każdego mężczyzny. Dzięki niemu poranne obowiązki mogą stać się o wiele przyjemniejsze.

0

Bardzo dobre, znakomite, a przede wszystkim efektowne działanie Blaupunkt MSR701 jest zasługą zaawansowanych rozwiązań zastosowanych przez producenta. Najważniejszym z nich wydaje się być opanowany przez markę system trzech niezależnych głowic, które precyzyjnie dostosowują się do kształtu twarzy i szyi. System równomiernego rozłożenia nacisku odpowiada za optymalne golenie na całej powierzchni twarzy. Technologia Multi-D shave poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej twardym zarostem.

MSR701_front_mirror

Wysoką jakość oraz komfort golenia zapewnia opatentowana technologia głowic tnących, których grubość wynosi zaledwie 0,1 mm. Ich kształt pozwala na precyzyjne zgolenie nawet najbardziej drobnego zarostu. Głowice zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie zminimalizować podrażnienia skóry. Blaupunkt MSR701 oferuje możliwość pracy na sucho, a także na mokro z dodatkiem pianki czy żelu.

MSR701_zoom

Blaupunkt MSR701 posiada opływowy kształt, smukły kształt i jest lekka, co znacznie wpływa na proste i komfortowe manewrowanie golarką. Pełne ładowanie wbudowanego akumulatora trwa 1,5 godziny. W pełni naładowana bateria umożliwia 70 minut bezprzewodowej pracy urządzenia. Wbudowany wyświetlacz informuje o stanie naładowania akumulatora. 

Golarka elektryczna Blaupunkt MSR701 jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 299 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.