Blaupunkt Milano 170BT: radioodtwarzacz samochodowy z Bluetooth

Jakub Kornacki
Blaupunkt Milano 170BT: radioodtwarzacz samochodowy z Bluetooth

Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Milano 170BT może okazać się idealnym rozwiązaniem podczas każdej podróży. Model oferuje możliwość strumieniowania muzyki z wielu źródeł.

0

Blaupunkt Milano 170BT wyposażono w tuner Automovie, który oferuje możliwość odbioru stacji radiowych w częstotliwościach AM i FM. Funkcja RDS (Radio Data System) odpowiada za poprawę jakości odbioru sygnału, a dodatkowo informuje użytkownika o dacie, godzinie, a także parametrach aktualnie odtwarzanej stacji radiowej oraz nazwie utworu, który jest odtwarzany w danym momencie.

MILANO 170BT_md

Blaupunkt Milano 170BT jest funkcjonalnym urządzeniem, który oferuje możliwość strumieniowania muzyki z wielu przeróżnych źródeł. Producent zastosował złącze USB 2.0 oraz tradycyjne wejście słuchawkowe typu AUX-in. Napęd na płyty CD obsługuje nośniki CD-DA, CD-R oraz CD-RW. Slot na karty SDHC obsługuje nośniki pamięci do 32 GB. Moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia z wybranymi urządzeniami mobilnymi.

MILANO 170BT_md1

Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Milano 170BT prezentuje się stylowo i nowocześnie. Produkt wyposażono w czytelny wyświetlacz, a jego przyciski są podświetlane na czerwono i nadają wnętrzu każdego samochodu niepowtarzalnego klimatu i charakteru.

Radioodtwarzacz samochodowy Blaupunkt Milano 170BT jest dostępny w sprzedaży w cenie 449 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.