Blaupunkt PP11BT: przenośny radioodtwarzacz

Jakub Kornacki
Blaupunkt PP11BT: przenośny radioodtwarzacz
0

Radioodtwarzacz bezprzewodowy Blaupunkt PP11BT może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno w domu, jak i podczas każdej podróży czy jakiegokolwiek wyjścia poza dom. Urządzenie zostało wyposażone we wbudowany zegar z budzikiem oraz wbudowany moduł radia FM. W pamięci urządzenia można zapisać nawet 60 wybranych rozgłośni radiowych.PP11BT_front

Na tym jednak nie kończy się funkcjonalność Blaupunkt PP11BT. Nowy bezprzewodowy radioodtwarzacz umożliwia strumieniowanie ulubionych plików muzycznych ze źródeł zewnętrznych. W tym celu producent zastosował w urządzeniu slot na karty microSD oraz standardowe wejście słuchawkowe typu Aux-in. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia nawiązanie bezprzewodowego połączenia z wybranymi urządzeniami mobilnymi. Produkt odtwarza pliki muzyczne w formacie MP3 i WAV.

Blaupunkt PP11BT wyposażono we wbudowany wydajny akumulator o pojemności 2200 mAh. Producent zapewnia, że trzygodzinne ładowanie baterii pozwoli na 6-7 godzin bezprzewodowego odtwarzania. Teleskopowa antena zapewnia stabilny, niczym nie zakłócony odbiór sygnału FM. Całkowita moc nowego urządzenia wynosi 7 W RMS.

Bezprzewodowy radioodtwarzacz Blaupunkt PP11BT jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 169 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.