Blaupunkt PR5BL: przenośny radioodbniornik

Jakub Kornacki
Blaupunkt PR5BL: przenośny radioodbniornik

Blaupunkt PR5BL jest przenośnym radioodbiornikiem, który może okazać się kompanem każdej wyprawy. Funkcjonalne urządzenie oferuje wiele ciekawych możliwości, a dodatkowo prezentuje się stylowo i nowocześnie.

0

Na pierwszy rzut oka Blaupunkt PR5BL zwraca uwagę przede wszystkim nowoczesnym, młodzieżowym wzornictwem. Wbudowany tuner radia FM/AM stwarza możliwość odbioru ulubionych stacji radiowych, a także zapisania w pamięci urządzenia 50 częstotliwości FM oraz 20 częstotliwości AM. Dzięki temu użytkownik nie będzie musiał każdorazowo wyszukiwać wybranych radiostacji.qd

Blaupunkt PR5BL wyposażono we wbudowaną antenę teleskopową, która współpracuje z komponentami najwyższej jakości. Wszystkie elementy zapewniają doskonały sygnał oraz niezawodność niezależnie od miejsca, w którym udamy się z nowoczesnym radioodbiornikiem. Sercem urządzenia jest wbudowany głośnik charakteryzujący się mocą całkowitą 1 W RMS. Wbudowane wejście mini-jack stwarza możliwość podłączenia słuchawek w dowolnym momencie.

Blaupunkt PR5BL wyposażono w duży i czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest dana częstotliwość fal radiowych, a także poziom naładowania baterii. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również slot na karty microSD oraz złącze USB, za pomocą których można odtwarzać pliki muzyczne z przenośnych nośników pamięci.

Radioodtwarzacz Blaupunkt PR5BL jest już dostępny w sprzedaży w cenie 79 zł.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.