Blaupunkt T852: energooszczędne tuby LED

Jakub Kornacki
Blaupunkt T852: energooszczędne tuby LED

Niemiecki producent elektroniki użytkowej zaprezentował tuby LED, które dołączają do portfolio oświetleniowego. Energooszczędne i wydajne rozwiązania mogą stanowić alternatywę dla tradycyjnych żarówek.

0

W ofercie niemieckiego producenta pojawiły się wydajne i energooszczędne tuby LED Blaupunkt T852 o mocy 9W i 18W. To nowoczesne i zdrowe dla ludzkiego oka źródło światła charakteryzuje się długim okresem żywotności, który szacuje się na 15000 godzin. W przełożeniu na 24-godzinne użytkowanie, użytkownik nie będzie musiał martwić się o wymianę oświetlenia przez 625 dni!T852-418  LED18W 1700lm 4000K

Blaupunkt T852 oferują wydajny i bardzo jasny strumień światła, dokładnie taki, jakiego możemy spodziewać się przy wykorzystaniu standardowych żarówek. W porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań nowe tuby LED marki Blaupunkt są dużo bardziej wydajne i energooszczędne. Od powszechnych świetlówek odróżnia je także brak migotania.

tubyLED_Blaupunkt

Tuby LED Blaupunkt T852 charakteryzuje również wysoki współczynnik oddania barw CRI≥80. Oznacza to, że użytkownik może liczyć na przyjemne i naturalne światło. Znajdujące się natomiast w pomieszczeniu kolory pozostaną dokładnie takie same. Najnowsze tuby LED mogą zostać wykorzystane jako zamienne źródła światła dla tradycyjnych świetlówek stosowanych w plafonach natynkowych, podtynkowych.

Lampy sufitowe znajdziesz tutaj.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.