Blaupunkt VCB201: tradycyjny odkurzacz workowy

Jakub Kornacki
Blaupunkt VCB201: tradycyjny odkurzacz workowy

Blaupunkt VCB201 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie zrezygnowali z tradycyjnych odkurzaczy workowych. Przystępny cenowo model skutecznie i błyskawicznie wyeliminuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z podłóg w całym domu.

0

Blaupunkt VCB201 wyróżnia się najwyższą jakością eliminowania zanieczyszczeń z wszelkiego rodzaju podłóg. Warto zauważyć, że model ten pobiera niewielką ilość energii elektrycznej i reprezentuje klasę A efektywności energetycznej. Urządzenie dodatkowo spełnia klasę DpuHF A, według założeń której odkurzacz ten jest w stanie zebrać nawet do 111% kurzu z podłogi. Z kolei oznaczenie DpuC D informuje nas o tym, że model zbiera do 82% zanieczyszczeń z dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki.

VCB201_side_angle_full_0_1_2

Blaupunkt VCB201 zbiera zanieczyszczenia do specjalnego worka o pojemności 2l. Niewątpliwym udogodnieniem zastosowanym w nowym odkurzaczu jest zwijacz przewodu, a także długi, 4,8-metrowy kabel. Urządzenie nie zajmuje wiele miejsca, a dodatkowo może być przechowywane zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

VCB201_backside_with_brush_0_1_2

Głośność pracy Blaupunkt VCB201 nie przekracza 80 dB. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono regulację mocy ssania, którą można dostosować do wybranych powierzchni, a także poziomu zabrudzeń. Warto również zwrócić uwagę na zastosowane przez producenta zabezpieczenie przed przegrzaniem. Na wyposażeniu zestawu znajdziemy uniwersalną ssawko-szczotkę oraz ssawkę szczelinową 2w1 do wąskich miejsc. Komfort użytkowania gwarantuje regulowana rura teleskopowa.

Tradycyjny odkurzacz workowy Blaupunkt VCB201 wyceniono na 179 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi modelami z oferty producenta.

Źródło: Blaupunkt, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.