Blendery Philips

Jakub Kornacki
Blendery Philips

Najnowsze blendery ręczne marki Philips zostały wyposażone w innowacyjną technologię ProMix, dzięki której w błyskawicznym czasie można przygotować różne potrawy. 

0

Unikalna technologia ProMix wykorzystuje trójkątny kształt ostrzy, dzięki czemu można uzyskać optymalny przepływ miksowanej zupy, a cała praca jest błyskawiczna. Blendery zostały wyposażone w dzbanek o pojemności 0,5 litra. Producent zastosował na metalowej końcówce miksującej specjalną osłonkę antyrozpryskową, dzięki której miksujące składniki nie pryskają na zewnątrz. Całkowita moc urządzeń wynosi 650 W. Specjalna funkcja turbo została przeznaczona do najbardziej twardych składników pokarmowych.od1

Producent postanowił także wyprodukować akcesoria, które zwiększają funkcjonalność blenderów. Wśród nich znajduje się na przykład rozdrabniacz, który został przeznaczony do siekania ziół, sera, czekolady, cebuli czy orzechów. Użytkownicy mogą także skorzystać z trzepaczki do ubijania śmietany czy białek. 

Ceny poszczególnych blenderów wynoszą:

  • Philips HR1621/00 - 159,00 zł
  • Philips HR1623/00 - 209,00 zł
  • Philips HR1625/00 - 229,00 zł
  • Philips HR1627/00 - 249,00 zł

Źródło: informacja prasowa, Philips, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.