Blendery ręczne Philips SpeedTouch - wiele funkcji w jednym urządzeniu

Jakub Kornacki
Blendery ręczne Philips SpeedTouch - wiele funkcji w jednym urządzeniu

Funkcjonalne blendery ręczne Philips SpeedTouch są w stanie zastąpić wiele urządzeń. Producent przygotował wyjątkową promocję, w ramach której klient niezadowolony z pracy urządzenia, może je zwrócić bez żadnych problemów.

0

Blendery ręczne Philips SpeedTouch zostały przygotowane dla domowników w celu przyspieszenia oraz usprawnienia przygotowania różnego rodzaju posiłków. Cechą charakterystyczną wysokiej jakości urządzeń jest specjalny przycisk SpeedTouch, który stwarza możliwość wygodnej oraz intuicyjnej obsługi. Jego mocniejsze wciśnięcie wiąże się z przyspieszeniem pracy blendera.

Ciekawa funkcja SpeedTouch z funkcją turbo zwiększa siłę nacisku, dzięki czemu urządzenie jest w stanie proadzić sobie nawet z najbardziej twardymi produktami spożywczymi. Wykorzystanie takiego rozwiązania wiąże się z możliwością uzyskania preferowanej konsystencji lub gładkiej masy. Jednocześnie należy podkreślić, że użytkownik nie musi obawiać się o rozpryskiwanie składników. Korzystanie z unikalnej funkcji SpeedTouch umożliwia początkowo powolne blendowanie, by następnie płynnie przyspieszać, aż do osiągnięcia preferowanej prędkości.yh1

Blendery ręczne Philips SpeedTouch wyposażono również w innowacyjną technologię blendowania ProMix, której zadanie polega na zapewnieniu zadowalających użytkownika efektów pracy poprzez optymalny przepływ oraz wykorzystaniu silnika o dużej mocy (700W lub 800W w zależności od modelu). Wysoka wydajność urządzeń jest gwarantem nieprzerywalnej pracy oraz dużej mocy ssącej nawet przy dnie naczynia.

Blendery posiadają wygodny oraz ergonomiczny uchwyt, który zapewnia komfort użytkowania, pewny chwyt oraz bezpieczną pracę. W każdym zestawie znajduje się szereg akcesoriów, które stwarzają możliwość przygotowania różnorodnych dań. Wśród nich jest rozdrabniacz o czterech ostrzach, trzepaczka, akcesorium do robienia purée, akcesorium miksera czy robot kuchenny.yh2

W ramach wyjątkowej promocji „Testuj blender Philips SpeedTouch przez 30 dni”, każdy zakupiony przez klientów blender Philips SpeedTouch od 1 lutego do 31 grudnia 2015 roku może zostać zwrócony, jeśli po 30 dniach użytkowania nie spełni wymogów użytkownika.

Poszczególne ceny blenderów Philips SpeedTouch wynoszą:

  •  HR1677 - 549 zł
  •  HR1676 - 299 zł
  •  HR1675 - 389 zł
  •  HR1674 - 389 zł
  •  HR1672 - 319 zł
  •  HR1646 - 319 zł
  •  HR1645 - 319 zł
  •  HR1643 - 279 zł
  •  HR1642 - 279 zł
  •  HR1641 - 249 zł

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.