Bond: inteligencja dla sufitowego wentylatora

Marek Cekaw
Bond: inteligencja dla sufitowego wentylatora

Użytkownicy sufitowych wentylatorów, mogą teraz sterować ich pracą w znacznie wygodniejszy sposób. Umożliwia to nowoczesny adapter o nazwie Bond, który wzbogaca te urządzenia o współpracę z cyfrowymi asystentami.

0

Większość domowych sprzętów dostępnych w sprzedaży, ma już inteligentne funkcje, znaczne usprawniające ich działanie. Nie musimy jednak wymieniać posiadanych urządzeń, by uzyskać podobne możliwości. Można ją sobie zapewnić na inne, znacznie tańsze sposoby.

Jednym z takich sposobów jest urządzenie o nazwie Bond, przeznaczone do sufitowych wentylatorów. Produkt jest adapterem, dzięki któremu użytkownik może kontrolować pracę takich wentylatorów za pomocą głośników Amazon Echo lub Google Home. Urządzenie o niewielkich rozmiarach i okrągłym kształcie, ma wbudowane WiFi oraz czujnik podczerwieni, stanowiąc mostek pomiędzy wiatrakiem oraz systemem inteligentnego domu.

Bond1

Dzięki temu rozwiązaniu możemy sterować pracą wiatraka za pomocą smartfona lub też głosowych komend. Co więcej, wiatrak może też współpracować z innymi urządzeniami, zaś jeden egzemplarz Bonda potrafi kontrolować do sześciu wentylatorów znajdujących się w całym domu.

Bond2

Bond oferowany jest w cenie 99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane