Bose Sleepbuds: słuchawki do zasypiania przy muzyce

Marek Cekaw
Bose Sleepbuds: słuchawki do zasypiania przy muzyce

Firma Bose rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na nowy model słuchawek. Produkt o nazwie Bose Sleepbuds jest jednak nieco inny, gdyż są to słuchawki przeznaczone do zasypiania przy muzyce. 

0

Wiele osób lubi zasypianie przy muzyce, lecz nie praktykuje tego zbyt często ze względu na obawy o uszkodzenie sprzętu. Zaśnięcie ze słuchawkami na uszach może skończyć się urwaniem przewodu lub też zniszczeniem konstrukcji słuchawek, gdyż nie są one przystosowane do takiego użytkowania.

Bose pracuje więc nad zupełnie nowym produktem, który powstaje konkretnie do tego celu. Słuchawki nazywają się Sleepbuds i nie są zwykłym sprzętem RTV. To urządzenie, którego zadaniem jest zapewnienie pomocy w zaśnięciu. Oprócz emisji muzyki, może więc pełnić funkcję zatyczek do uszu, maskując hałasy otoczenia, takie jak szczekanie psa lub chrapanie partnera i zastępuje je np. szumem deszczu.

Słuchawki współpracują z dedykowaną aplikacją mobilną, pozwalającą spersonalizować ich działanie, wybrać dźwięki, natężenie głosu oraz czas odtwarzania. Można też ustawić alarm i wówczas słuchawki będą działać jak budzik, który podniesie z łóżka tylko nas, nie budząc innych domowników.

Więcej informacji na temat nowego produktu, uzyskacie na stronie Indiegogo. Tam też można je zamówić.

Bose Sleepbuds

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.