Bowers & Wilkins E1: słuchawki do latania

Marek Cekaw
Bowers & Wilkins E1: słuchawki do latania

Firma Bowers & Wilkins, wspólnie z liniami lotniczymi Emirates, przygotowała specjalny model słuchawek E1. Zaprojektowano go specjalnie do latania i dopasowano do prywatnych kabin dla pasażerów pierwszej klasy, znajdujących się na pokładach samolotów arabskich linii.

0

Linie lotnicze Emirates słynął z zapewniania pasażerom pierwszej klasy luksusu na wyjątkowym poziomie. Mają oni do dyspozycji prywatne kabiny z wygodnym fotelem zmieniającym się w łóżko oraz systemem rozrywkowym, umilającym czas lotu.

Aby jednak głośne dźwięki nie przeszkadzały innym pasażerom w wypoczynku, linie lotnicze wspólnie z firmą Bowers & Wilkins, stworzyły specjalne słuchawki. Model Bowers & Wilkins E1 wykorzystuje przetworniki pożyczone z modelu P7 Wireless, które zestrojono specjalnie pod kątem użytkowania w samolotach i dopasowano do akustyki kabiny oraz zainstalowanego w niej systemu rozrywkowego.

Inżynierowie spędzili mnóstwo godzin na pokładzie samolotów, optymalizując działanie systemu aktywnej redukcji szumów. Zapewniają, że udało im się całkowicie wyeliminować dźwięk silnika, który mógłby przeszkadzać w oglądaniu telewizji lub słuchaniu muzyki.

Słuchawki są przy tym bardzo wygodne, więc zapewnią wysoki komfort użytkowania podczas międzykontynentalnych lotów. Zastosowano w nich miękką skórę pokrywającą opaskę i nauszniki, a także piankę z pamięcią kształtu.

Słuchawki Bowers & Wilkins E1 zadebiutują już w grudniu tego roku.

Bowers and Wilkins1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.