Braven Ready Elite: wodoodporny głośnik przenośny

Marek Cekaw
Braven Ready Elite: wodoodporny głośnik przenośny

Za kilka miesięcy znowu zrobi się ciepło i wyjdziemy tłumnie nad jeziora, by wypoczywać w promieniach słońca. Taki wypoczynek można sobie umilić muzyką, więc potrzeba do tego odpowiedniego głośnika. Braven Ready Elite powinien spełnić nasze potrzeby.

0

Jest to bowiem kompaktowy i funkcjonalny głośnik przenośny, wyposażony w technologię Bluetooth. Produkt zaprojektowano przede wszystkim do używania poza domem, dlatego jego czarna obudowa ma certyfikat IP68, oznaczający odporność na wodę, pył oraz piasek. Innymi słowy możemy go zabrać na plażę lub basen, a jeśli przypadkowo się ubrudzi, wystarczy go tylko opłukać wodą i nadal będzie jak nowy.

Braven Ready Elite 1

Przed upadkami chroni go natomiast termoplastyczna obudowa odporna na wstrząsy oraz grill wykonany z lotniczego aluminium. Niewielka obudowa ułatwia także noszenie głośnika. Natomiast dzięki specjalnym zaczepom w nią wkomponowanym, można go zamocować do plecaka lub roweru.

Braven Ready Elite 2

W Braven Ready Elite znajdują się dwa spore przetworniki szerokopasmowe, dwa tweetery oraz dwa głośniki basowe, produkujące czysty dźwięk w pełnym zakresie pasma. Dodatkowo użytkownik ma możliwość spersonalizowania brzmienia za pomocą aplikacji mobilnej. A jeśli chce uzyskać dźwięk stereo, wówczas wystarczy sprzęgnąć ze sobą dwa egzemplarze głośnika.

Oczywiście w takim sprzęcie nie mogło zabraknąć mikrofonu. Służy on nie tylko do odbierania połączeń, ale też korzystania z głosowych asystentów. Natomiast wbudowana bateria zapewnia do 12 godzin słuchania, a dodatkowo może pełnić funkcję powerbanku.

Braven Ready Elite 3

Głośnik dostępny jest w cenie 300 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.