Bryston BP-17³: przedwzmacniacz z serii Cubed

Marek Cekaw
Bryston BP-17³: przedwzmacniacz z serii Cubed

Firma Bryston wzbogaca rodzinę przedwzmacniaczy audio należących do serii Cubed. Zaprezentowała właśnie najnowszy model o nazwie BP-17³, który będzie można zakupić już od września tego roku.

0

Nowy przedwzmacniacz został wyposażony w obwody Saomie. których nazwa pochodzi od nazwiska inżynier de. Ioan Alexandru Salome. Można je znaleźć w wielu innych wzmacniaczach mocy tej firmy, należących do serii Cubed. A zostały zaprojektowane, by zminimalizować szumy i zniekształcenia mogące wpływać na jakość odtwarzanej muzyki.

Producent zapewnia również, że inżynierowie pracujący nad BP-17³, byli w stanie znacznie zredukować efekt zakłóceń sygnału pochodzący z fal radiowych.

Bryston1

Produkt został wyposażony w bardzo szeroką gamę złącz. Na jego tylnym panelu znajdziemy m.in., pięć gniazd RCA, z czego jedno służy do podłączenia urządzenia nagrywającego. W zestawie są też po parze zbalansowanych wejść oraz dwie pary wyjść RCA i XLRs. Jedno z nich służy do podłączenia wzmacniacza słuchawkowego, takiego jak Bryston BHA-1 i może opcjonalnie rozbudowane o przetwornik DAC obsługujący sygnał wysokiej rozdzielczości.

Bryston2

Przedwzmacniacz BP-17³ ma być dostępny w kolorze czarnym lub srebrnym. W sprzedaży pojawi się we wrześniu i kosztować będzie 3995 dolarów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane