CAJISO: bezprzewodowa lampka nocna

Marek Cekaw
CAJISO: bezprzewodowa lampka nocna

Nasze oświetlenie nie musi mieć funkcji czysto użytkowych, gdyż może stanowić także ozdobę mieszkania. Bez wątpienia takim produktem jest bezprzewodowa lampka nocna firmy CAJISO, która ma bardzo nietypowy kształt.

0

Produkt przypomina bowiem drzewko, na którego gałęzi siedzi ptaszek, a pod spodem znajdują się duże jajka. Każde jajko to oddzielna żarówka, która w dodatku jest bezprzewodowa. Ma własną baterię, która pozwala jej świecić przez określony czas, a jest ona ładowana za pomocą złącza USB lub indukcyjnie. W ten sposób można ich używać w dowolnym miejscu domu, gdyż pomagają w tym magnetyczne zaczepy.

CAJISO1

Lampa daje ciepłe, miękkie światło o temperaturze barwy 3200 K, oferując przy tym dwa poziomy jasności. Dzięki temu idealnie nadaje się do tworzenia nastroju lub jako nocna lampka, doskonała dla osób, które muszą zasypiać przy włączonym świetle. Dodatkowo, lampka ma wbudowany optyczny czujnik ruchu, który włącza je automatycznie po wykryciu człowieka i gaśnie po 20 sekundach, gdy opuści już pomieszczenie. Może więc pełnić funkcję oświetlenia nocnego, np. w korytarzu.

CAJISO2

Ten niezwykły produkt może być nasz już za 76,99 dolarów.

CAJISO3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.