Cambridge Yoyo (L) - mocny głośnik bezprzewodowy

Marek Cekaw
Cambridge Yoyo (L) - mocny głośnik bezprzewodowy

Firma Cambridge Audio rozszerza ofertę głośników z serii Yoyo. Do modeli Yoyo (S) oraz Yoyo (M), dołącza właśnie większy głośnik Yoyo (L). Produkt dostępny będzie w sklepach od stycznia przyszłego roku.

0

Yoyo (L) to sprzęt największy z całej trójki, a przy tym najlepiej wyposażony. Głośnik dysponuje wbudowanym Chromecastem, ma Bluetooth z NFC oraz zapewnia dostęp do muzycznego serwisu Spotify Connect.

Oczywiście to nie jedyna muzyczna usługa, z której ten sprzęt może korzystać. Jego użytkownik może również słuchać piosenek na Tidalu, Deezerze, Qobuz oraz TuneIn Radio, jak również transmitować muzykę ze smartfonów. Sprzęt nie jest jednak przenośny, gdyż jego rozmiary są na to zbyt duże.

Powstał bowiem jako domowy hub, który dzięki wejściom optycznym i AUX, może także współpracować z telewizorem. Wyposażono go przy tym w szerokopasmowy przetworniki oraz subwoofer na przedniej i bocznych ściankach, każdy z własnym wzmacniaczem.

Ciekawostką jest także wzornictwo produktu. Jego obudowa ma bowiem wełnianą maskownicę, która została wykonana przez brytyjskiego producenta ubrań, firmę Marton Mills. I jest dostępna w kolorze czarnym lub szarym.

Cambridge Yoyo (L) dostępny będzie w cenie 350 funtów, a kupimy go już od przyszłego roku.

Cambridge1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.