Candy GVSW45 485TWHC-S: wielofunkcyjna pralko-suszarka

Jakub Kornacki
Candy GVSW45 485TWHC-S: wielofunkcyjna pralko-suszarka

Candy GVSW45 485TWHC-S to najnowsza pralko-suszarka, jaka pojawiła się w ofercie producenta. Funkcjonalne urządzenie ma zaledwie 45 cm głębokości.

0

Candy GVSW45 485TWHC-S jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie dysponują dużą ilością miejsca w łazience. Produkt z pewnością docenią wszyscy, którzy chcieliby mieć w swoim domu zarówno pralkę, jak i suszarkę. Producent zapewnia, że to funkcjonalne urządzenie jest w stanie pomieścić nawet 8 kilogramów załadunku prania, a także 5 kilogramów załadunku suszenia.CANDY_pralko-suszarka GVSW45 485TWHC-S

W Candy GVSW45 485TWHC-S zastosowano szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które mają na celu zapewnienie jak najbardziej skutecznych efektów czyszczenia w jak najszybszym czasie oraz przy zużyciu jak najmniejszej ilości energii elektrycznej, a także wody.

Warto zwrócić uwagę na technologię Smart Touch, która nawiązuje bezprzewodowe połączenie z dedykowaną na urządzenia mobilne aplikacją Simply-Fi. Aplikacja oferuje bowiem możliwość zarządzania urządzeniem przy użyciu smartfona bądź innego gadżetu mobilnego.

Pralko-suszarkę Candy GVSW45 485TWHC-S można zakupić już za 2149 zł.

Źródło: Candy, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.