Cello Electronics Platinium: telewizory własnymi z soundbarami

Marek Cekaw
Cello Electronics Platinium: telewizory własnymi z soundbarami

Brytyjska marka Cello Electronics, wprowadza na rynek nową serię telewizorów Platinium, w której duży nacisk położono na jakość dźwięku. Odbiorniki mają bowiem na wyposażeniu soundbary.

0

Większość producentów telewizorów nie przykłada dużej wagi do jakości oferowanego przez nie dźwięku. Wychodzą najwyraźniej z założenia, że klient powinien zadbać o to we własnym zakresie, a tymczasem są to dodatkowe koszty, które trzeba ponieść.

Brytyjska marka Cello Electronics podeszła więc do tej kwestii w nieco inny sposób. Producent pokazała nową linię telewizorów z serii Platinium, które oferują znacznie lepszy dźwięk. Pięć modeli odbiorników w rozmiarach od 32" do 65" ma zintegrowany soundbar, wyposażony w cztery (32") lub sześć głośników (wszystkie pozostałe).

Odbiorniki działają na systemie Android Smart, który oferuje użytkownikom szeroki zakres funkcjonalności oraz dostęp do wielu aplikacji, takich jak Netflix lub BBC iPlayer.

Telewizory Cello Electronics pojawią się w sprzedaży od przyszłego miesiąca. Za najtańszy model 32" zapłacimy 300 funtów. W ofercie będą jeszcze wersje 43", 50", 55" oraz 65" (modele od 50-cali w górę są 4K), które kosztować mają odpowiednio 450, 600, 680 i 980 funtów.

Cello Electronics1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.