Chamberlain Hub MYQ-G0301 ułatwi sterowanie drzwiami garażu

Marek Cekaw
Chamberlain Hub MYQ-G0301 ułatwi sterowanie drzwiami garażu

Jeśli zdarza się Wam zapomnieć o zamknięciu garażowych drzwi po wyjechaniu rano do pracy, nie musicie się już tym przejmować. Powstało bowiem urządzenie, które pozwoli nam kontrolować je przy pomocy smartfona.

0

Dużą zaletą własnego domu jest garaż, w którym trzymamy samochody, chroniący je przed mrozem, czy gradobiciem. Pewnym problemem mogą być jednak drzwi, gdyż czasem zdarza się, że po wyjechaniu do pracy zapominamy je zamknąć.

Nie będzie to jednak problemem, jeśli kupimy urządzenie o nazwie Chamberlain Hub MYQ-G0301. Jest to specjalny moduł, który wzbogaca standardowy sterownik drzwi garażu o bezprzewodową łączność i komunikację ze smartfonami. Dzięki specjalnym czujnikom oraz dedykowanej aplikacji MyQ, użytkownik w czasie rzeczywistym zostanie powiadomiony o otwarciu lub zamknięciu drzwi. Dzięki temu nie tylko będzie widział kiedy korzystano z samochodu, ale też w przypadku gdy zapomni zamknąć drzwi, będzie to mógł zrobić z dowolnego miejsca.

Chamberlain Hub MYQ-G0301 pasuje do większości mechanizmów zamykania drzwi garażowych, a jego montaż jest bardzo prosty. Urządzenie dostępne jest w cenie 79,99 dolarów.

Chamberlain 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.