Chee Mong Garden Light: domowa hydroponika

Marek Cekaw
Chee Mong Garden Light: domowa hydroponika

Rośliny doniczkowe wymagają odpowiedniego nasłonecznienia. Nie zawsze możemy im jednak zapewnić wymagane warunki w sposób naturalny, ale można to zrobić sztucznie. Pomoże w tym Garden Light, firmy Chee Mong.

0

W ostatnich latach coraz większą popularność zaczynają zdobywać domowe systemy hydroponiczne, które ułatwiają hodowanie roślin oraz warzyw w domowym zaciszu. W zależności od rodzaju urządzenia, mają one wbudowane własne oświetlenie, systemy nawadniania, a nawet sensory informujące o konieczności zebrania plonu.

Garden Light, firmy Chee Mong nie jest może tak rozbudowany, ale również może być przydatnym urządzeniem dla osób uwielbiających doniczkowe rośliny, którym jednak nie są w stanie zapewnić im wystarczającej ilości światła. Urządzenie zrobi to za nich.

CHEE MONG Garden Light 1

Zostało bowiem wyposażone w system sztucznego nasłonecznienia. Zainstalowano w nim profesjonalne oświetlenie dla hydroponiki, zapewniające odpowiednią długość fali zwiększającą efektywność wzrostu. Automatycznie świeci przez 16 godzin, wyłączając się na 8, by roślina mogła odpocząć. Lampa ma żywotność 50 tys. godzin, a dzięki zastosowaniu technologii LED, nie zużywa wiele energii. Dodatkowo doniczka ma zbiornik na wodę o pojemności 0,35-litra, z którego roślina samodzielnie się nawadnia.

CHEE MONG Garden Light 2

Garden Light oferowany jest w cenie 57 dolarów. Produkt może służyć nie tylko do hodowli roślin ozdobnych, a też ziół oraz warzyw.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.