Czterodrzwiowa lodówka Samsung

Jakub Kornacki
Czterodrzwiowa lodówka Samsung

Czterodrzwiowa lodówka nie zajmuje dużo miejsca, a potrafi pomieścić w sobie wiele rzeczy. Wygodny rozkład drzwi oraz najnowsze technologie służące zachowaniu świeżości pożywienia sprawią, że produkt stanie się eleganckim, funkcjonalnym urządzeniem w każdej kuchni.

0

samsung RF24

Pojemność użytkowa najnowszej lodówki wynosi aż 540 litrów. Samsung RF24 umożliwia najefektywniejszy sposób przechowywania żywności. Dwustopniowa, składana półka pozwala powiększyć przestrzeń wewnątrz lodówki i udostępnić miejsce dla produktów w wyższych opakowaniach.
Wbudowana kostkarka do lodu Ice Master jest mniejsza od występujących w poprzednich modelach, dlatego uzyskano większą przestrzeń wewnątrz lodówki przy uzyskaniu lepszych rezultatów wytwarzanego lodu.

samsung RF24

Szuflada CoolSelect Zone jest innowacyjnym rozwiązaniem zapewniającym np. ustawienie optymalnej temperatury wewnątrz w kilku trybach: ustawienie do mięsa i ryb (‑1°C), napojów chłodzących (1°C), produktów garmażeryjnych/ przekąsek (3°C) oraz wina/zakąsek (5°C). Element Smart Divider składa się z metalowych prowadnic przesuwających się w pionie i poziomie za pomocą pokrętła. Pozwala to na dostosowanie przestrzeni przechowywania produktów do ich wielkości. Uchwyt Clean EASY Handle pozwala na łatwe sterowanie przekładką.

Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej. Intuicyjny zewnętrzny panel dotykowy umożliwia łatwą kontrolę pracy lodówki. Energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz lodówki pobiera mało prądu oraz zapewnia pełną jasność.

Cena najnowszej lodówki Samsung RF24 nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane