D-Link rozbudowuje system automatyki domowej mydlink Home

Jakub Kornacki
D-Link rozbudowuje system automatyki domowej mydlink Home

Skład rozbudowanego systemu automatyki domowej D-Link mydlink Home został rozszerzony o trzy nowe modele kamer HD Wi-Fi. Zaawansowane technologicznie urządzenia zostało zaprojektowane do różnych zastosowań zapewniających bezpieczeństwo.

0

Wśród najnowszych kamer wchodzących w skład systemu automatyki domowej D-Link mydlink Home wchodzą trzy nowe kamery: zewnętrzna kamera Full HD 180 Wi-Fi (DCS-8700LH), kamera HD 180 Wi-Fi (DCS-8100LH) oraz kamera HD Wi-Fi (DCS-8000LH). Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w najnowsze technologie przetwarzania obrazu i oferują rozbudowany monitoring wizyjny w wysokiej rozdzielczości.

Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w szerokokątny obiektyw, który jest w stanie zarejestrować szerokie pole widzenia. Kamery są zgodne z różnymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu automatyki domowej D-Link mydlink Home. Modele zostały przystosowane do monitorowania 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W kamerach zastosowano bowiem technologię nocnego podglądu, która w połączeniu z jakością nagrywania HD 720p i Full HD 1080p (DCS-8700LH) gwarantuje wyraźny, szczegółowy i ostry obraz niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.

Kamery oferują rozbudowaną funkcjonalność. Opcja wykrywania dźwięku i ruchu automatycznie powiadomi o tym fakcie domowników, którzy w danym momencie mogą znajdować się w dowolnym miejscu na świecie. Materiał rejestrowany jest na karcie microSD. Wraz z premierą nowych kamer, producent udostępnił najnowszą wersją aplikacji mydlink Home, która oferuje jeszcze więcej funkcji do kontrolowania inteligentnego domu.

Źródło: D-Link, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.