Dali Callisto: muzyczny zestaw multiroom

Marek Cekaw
Dali Callisto: muzyczny zestaw multiroom

Duńska marka Dali, przygotowuje nowe produkty, które pokaże na berlińskich targach IFA. Jednym z nich jest Callisto, czyli zestaw audio z systemem multiroom, wyposażony w wysokiej klasy głośniki.

0

Zestaw składa się z tzw. Sound Huba, czyli urządzenia, do którego użytkownik może podłączyć wszystkie swoje źródła dźwięku o rozdzielczości ponad 24-bity/96 kHz. Źródła dźwięku mogą być podłączone za pomocą technologii Bluetooth lub bezpośrednio poprzez dwa optyczne gniazda, wejście coaxialne, analogowe oraz USB.

Urządzenie potrafi samodzielnie wykryć podłączone do niego źródło sygnału audio, zaś jego pilot został tak skonstruowany, że pozwala kontrolować sprzęt nawet jeśli jest on schowany w szafce.

Dali Callisto2

Dopełnieniem produktu jest para kolumn głośnikowych, do których można podłączyć kompatybilne urządzenie z BluOS i udostępniać muzyczną bibliotekę lub playlisty. Wyposażono je w 16,5 cm przetworniki oraz hybrydowy tweeter składający się z dwóch przetworników. Całość zasila dwukanałowy wzmacniacz Klasy D o mocy 300 W.

Dali Callisto1

Nowe produkty zostaną pokazane we wrześniu podczas targów IFA 2017. Tam też poznamy ich cenę oraz datę premiery.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane