DeLonghi Dinamica - kup ekspres a 5 kg kawy Kimbo Classic dostaniesz gratis

Marek Kowalski
DeLonghi Dinamica - kup ekspres a 5 kg kawy Kimbo Classic dostaniesz gratis

Ekspresy do kawy mogą stanowić bardzo wyrafinowany prezent. A jeżeli do tego jeszcze sam producent dokłada do samego urządzenia zapas kawy wystarczający na 2 lata, to zdecydowanie tego typu promocja wydaje się być warta zainteresowania. Popularny producent automatycznych ekspresów do kawy - firma DeLonghi - zorganizował promocję na najnowsze, właśnie wprowadzane na sklepowe półki ekspresy z serii DeLonghi Dinamica. Osoby, które do końca roku zdecydują się na zakup modelu DeLonghi ECAM 350.75.S lub ECAM 350.55.B otrzymają dodatkowo w prezencie aż 5 kg kawy.

0

Ekspres do kawy DeLonghi Dinamica to nowość w ofercie firmy DeLonghi. Nowy sprzęt do w pełni automatycznego przyrządzania napojów kawowych pozwala miłośnikom kawy delektować się szerokim wyborem napojów. Urządzenia z serii Dinamica przygotują oczywiście klasyczne espresso, jak również coffee long, doppio, ristretto czy espresso lungo. Dołączany pojemnik na mleko z funkcją spieniania poszerza zakres dostępnych napojów o popularne rodzaje kaw mlecznych, takich jak cappuccino, latte macchiato i caffelatte. Funkcja Moje Menu w nowych ekspresach DeLonghi Dinamica pozwala na dowolną modyfikację każdego z wbudowanych przepisów. Użytkownik może decydować o proporcjach składników oraz o mocy kawy. Wyświetlacz LCD oraz intuicyjny interfejs dotykowy zapewniają komfortową obsługę urządzenia.

display_DeLonghi_ECAM_350.75_front

Nowy ekspres DeLonghi Dinamica jest wyposażony w opatentowany przez producenta system LatteCrema, dzięki któremu miłośnik kawy może uzyskać kremową piankę i jedwabistą teksturę kaw mlecznych. Praktyczny dzbanek na mleko będący na wyposażeniu ekspresu ma zaimplementowaną funkcję automatycznego czyszczenia. Poszczególne elementy nowego ekspresu można łatwo demontować w celu ich wyczyszczenia, a mycie ich możliwe jest zarówno ręcznie, jak i za pomocą automatycznej zmywarki do naczyń. Dodatkową zachętą dla osób potencjalnie zainteresowanych kupnem ekspresu czy to dla siebie, czy też w roli wyrafinowanego prezentu gwiazdkowego dla szczególnie bliskiej osoby miłującej kawę jest oferta promocyjna producenta, w ramach której nabywcy modeli DeLonghi ECAM 350.75.S oraz ECAM 350.55.B otrzymają dodatkowo 5 kg aromatycznej kawy Kimbo Classic, a to nie byle jaka kawa. Kilogram ziaren kawy Kimbo Classic jest dostępnych na rynku w cenie 99 zł. Promocja na dodatkową kawę do ekspresów DeLonghi Dinamica trwa do końca bieżącego roku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.

Aktualności

więcej aktualności

Najczęściej poszukiwane