DeLonghi Dinamica - kup ekspres a 5 kg kawy Kimbo Classic dostaniesz gratis

Marek Kowalski
DeLonghi Dinamica - kup ekspres a 5 kg kawy Kimbo Classic dostaniesz gratis

Ekspresy do kawy mogą stanowić bardzo wyrafinowany prezent. A jeżeli do tego jeszcze sam producent dokłada do samego urządzenia zapas kawy wystarczający na 2 lata, to zdecydowanie tego typu promocja wydaje się być warta zainteresowania. Popularny producent automatycznych ekspresów do kawy - firma DeLonghi - zorganizował promocję na najnowsze, właśnie wprowadzane na sklepowe półki ekspresy z serii DeLonghi Dinamica. Osoby, które do końca roku zdecydują się na zakup modelu DeLonghi ECAM 350.75.S lub ECAM 350.55.B otrzymają dodatkowo w prezencie aż 5 kg kawy.

0

Ekspres do kawy DeLonghi Dinamica to nowość w ofercie firmy DeLonghi. Nowy sprzęt do w pełni automatycznego przyrządzania napojów kawowych pozwala miłośnikom kawy delektować się szerokim wyborem napojów. Urządzenia z serii Dinamica przygotują oczywiście klasyczne espresso, jak również coffee long, doppio, ristretto czy espresso lungo. Dołączany pojemnik na mleko z funkcją spieniania poszerza zakres dostępnych napojów o popularne rodzaje kaw mlecznych, takich jak cappuccino, latte macchiato i caffelatte. Funkcja Moje Menu w nowych ekspresach DeLonghi Dinamica pozwala na dowolną modyfikację każdego z wbudowanych przepisów. Użytkownik może decydować o proporcjach składników oraz o mocy kawy. Wyświetlacz LCD oraz intuicyjny interfejs dotykowy zapewniają komfortową obsługę urządzenia.

display_DeLonghi_ECAM_350.75_front

Nowy ekspres DeLonghi Dinamica jest wyposażony w opatentowany przez producenta system LatteCrema, dzięki któremu miłośnik kawy może uzyskać kremową piankę i jedwabistą teksturę kaw mlecznych. Praktyczny dzbanek na mleko będący na wyposażeniu ekspresu ma zaimplementowaną funkcję automatycznego czyszczenia. Poszczególne elementy nowego ekspresu można łatwo demontować w celu ich wyczyszczenia, a mycie ich możliwe jest zarówno ręcznie, jak i za pomocą automatycznej zmywarki do naczyń. Dodatkową zachętą dla osób potencjalnie zainteresowanych kupnem ekspresu czy to dla siebie, czy też w roli wyrafinowanego prezentu gwiazdkowego dla szczególnie bliskiej osoby miłującej kawę jest oferta promocyjna producenta, w ramach której nabywcy modeli DeLonghi ECAM 350.75.S oraz ECAM 350.55.B otrzymają dodatkowo 5 kg aromatycznej kawy Kimbo Classic, a to nie byle jaka kawa. Kilogram ziaren kawy Kimbo Classic jest dostępnych na rynku w cenie 99 zł. Promocja na dodatkową kawę do ekspresów DeLonghi Dinamica trwa do końca bieżącego roku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.