DeRozzi: elektryczny czajnik do herbaty

Marek Cekaw
DeRozzi: elektryczny czajnik do herbaty

Herbata to napój, który w zależności od gatunku wymaga zaparzania w określonej temperaturze. Firma DeRozzi wprowadziła więc na rynek elektryczny czajnik, który ma kilka różnych ustawień temperatury.

0

Amatorzy herbaty doskonale wiedzą, że każdy gatunek ma swe własne preferencje dotyczące temperatury wody służącej do jej zaparzania. Jeśli nie będzie odpowiednia, wówczas wpłynie to na właściwości i smak naparu. Firma DeRozzi wprowadza więc do swej oferty czajnik, który znacznie ułatwi przygotowywanie tego napoju.

Wykonany ze stali nierdzewnej czajnik ma 1,7-litra pojemności i jest elektryczny. Pozwala bardzo precyzyjnie regulować ustawienia temperatury wody. W uchwycie urządzenia znajduje się całe centrum sterowania, które pozwala wybrać jedno z sześciu dostępnych ustawień. Pozwalają podgrzać wodę w zakresie od 71 do 100 stopni Celsjusza, aby można ją było dopasować do określonego gatunku herbaty. Wybrana temperatura wody może być dodatkowo utrzymana przez maksymalnie dwie godziny.

Czajnik ma także wbudowany filtr, a także specjalną podstawkę zasilającą, na której można go postawić skierowany w dowolnym kierunku.

Sprzęt DeRozzi oferowany jest w cenie 47 dolarów.

DeRozzi1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.