Dyson Pure Hot+Cool Link: inteligentny wentylator bezłopatkowy

Marek Cekaw
Dyson Pure Hot+Cool Link: inteligentny wentylator bezłopatkowy

Firma Dyson rozszerza rodzinę swych bezłopatkowych wentylatorów o zupełnie nowy model Dyson Pure Hot+Cool Link. Produkt jest nie tylko stylowy, ale też bardzo nowoczesny, gdyż jego funkcjami można sterować za pomocą smartfona.

0

W gorące letnie dni marzymy o wydajnym wentylatorze, który zapewni nam przyjemny chłód. Dla wielu osób liczy się jednak nie tylko wydajność, ale i wygląd, a w tej kwestii nie mają sobie równych produkty firmy Dyson.

Dyson Pure Hot+Cool Link1

Znany producent sprzętu AGD od paru lat oferuje bezłopatkowe, wentylatory z rodziny Pure, a teraz wzbogaca ją o nowy model Dyson Pure Hot+Cool Link. Podobnie jak poprzednie modele, ten również jest produktem wielofunkcyjnym i oprócz chłodzenia, jest także grzejnikiem, jak również oczyszczaczem powietrza.

Dyson Pure Hot+Cool Link2

Dodatkową zaletą sprzętu jest także moduł bezprzewodowej łączności, który zapewnia komunikację z urządzeniami mobilnym. Dzięki specjalnej aplikacji Dyson Link, dostępnej na platformy iOS i Android, użytkownik może nie tylko na bieżąco kontrolować jakość powietrza w domu, porównując ją z powietrzem na zewnątrz, ale też ustawiać parametry pracy.
Można więc m.in. zdalnie włączyć lub wyłączyć urządzenie, jak również skorzystać z trybu automatycznego, w którym urządzenie samo zareaguje w stosunku do zmian w otoczeniu.

Dyson Pure Hot+Cool Link3

Wentylator ma naturalnie filtr HEPA, który według producenta zatrzymuje 99,97 proc., zanieczyszczeń, w tym także formaldehyd uwalniany przez nowe meble oraz dywany, węglowy pył z kominka, fragmenty naskórka ludzi i zwierząt oraz pyłki.

Dyson Pure Hot+Cool Link4

Wentylator ma 10 poziomów natężenia nadmuchu oraz oscylację. Wyposażono go również w tryb Jet Focus, umożliwiający skierowanie strumienia zimnego lub gorącego powietrza w konkretne miejsce. Dodatkowo ma tryb uśpienia, w który przełącza się po zaprogramowanym czasie od 15 minut do 9 godzin.

Dyson Pure Hot+Cool Link w sklepach pojawi się już 18 września i będzie kosztował 599,99 dolarów. Producent przygotował wersję srebrną oraz niebieską.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.