Electrolux ZB13ER: praktyczny odkurzacz bezprzewodowy

Jakub Kornacki
Electrolux ZB13ER: praktyczny odkurzacz bezprzewodowy

Electrolux ZB13ER jest bezprzewodowym odkurzaczem, dzięki któremu domownicy mogą liczyć na szybkie, a przede wszystkim skuteczne usunięcie zanieczyszczeń z podłogi każdego rodzaju.

0

Electrolux ZB13ER jest uniwersalnym urządzeniem, które zostało przystosowane do skutecznego odkurzania każdego rodzaju podłogi. Najnowszy odkurzacz ma konstrukcję urządzenia "2 w 1". Produkt sprawdzi się w odkurzaniu dużych powierzchni, jak i niewielkich przestrzeni, np. tapicerki samochodowej. Produkt można bowiem rozłożyć i wykorzystać do odkurzania trudno dostępnych miejsc, w których to ingerencja dużego odkurzacza byłaby niemożliwa.

mh

W Electrolux ZB13ER zastosowano elastyczny przegub EasySteer, który obraca się o 180o. To własnie dzięki niemu, a także ergonomicznej konstrukcji urządzenia odkurzanie w trudno dostępnych miejscach nie będzie stanowiło żadnego problemu. Koniec z męczącym przesuwaniem mebli bądź pozostawianiem zanieczyszczeń pod szafkami, kanapą czy fotelami. Płynność manewrowania po podłodze każdego rodzaju zapewniają również duże kółka oraz wydajna ssawka.

mh1

Warto zwrócić uwagę na zastosowaną przez producenta technologię samoczyszczenia się szczotki BrushRollClean. W ten sposób użytkownicy nie będą musieli martwić się o samodzielne usuwanie włosów, włókien i innych zanieczyszczeń ze szczotki odkurzacza. Opatentowana technologia samoczyszczenia zostanie uruchomiona po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.mh2

W Electrolux ZB13ER zastosowano wysokiej jakości akumulator litowy TurboPower, który ma zapewnić dwa razy dłuższe działanie w porównaniu do tradycyjnych akumulatorów niklowych. Oprócz tego akumulator TurboPower jest lżejszy i prostszy w obsłudze. Jak zapewnia producent, nowy akumulator może pracować nawet przez 35 minut.

Odkurzacz bezprzewodowy Electrolux ZB13ER można zakupić już od 549 zł.

Źródło: Electrolux, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.