Elgato Eve Aqua: automatyczne podlewanie ogrodu

Marek Cekaw
Elgato Eve Aqua: automatyczne podlewanie ogrodu

Firma Elgato wzbogaca swą rodzinę gadżetów dla inteligentnego domu, o nowy produkt Eve Aqua. Jest to nowoczesna technologia umożliwiająca wygodne zajmowanie się naszym ogrodem, a konkretnie podlewanie znajdujących się tam roślin.

0

Inteligentny dom nie tylko systemy dbające o ogrzewanie, oświetlenie lub żaluzje. To także rozwiązania stworzone do dbania również o to, co znajduje się na posesji, w tym także o nasz doskonale utrzymany ogród, który trzeba regularnie podlewać. Jeśli nie mamy na to czasu, może nas w tym wyręczyć Elgato Eve Aqua.

Elgato Eve Aqua1

Jest to nowe rozwiązanie pozwalające kontrolować system podlewania ogrodu. Niewielkie urządzenie wyposażone w moduł bezprzewodowej łączności, zakłada się na ogrodowy wąż i wówczas kontroluje ono przepływ wody zasilającej zraszacze. Co ważne, zajmuje się tym asystent Siri, więc użytkownik musi jedynie wydać odpowiednią komendę.

Elgato Eve Aqua2

Oprócz Eve Aqua, w ofercie firmy są także detektor dymu Eve Smoke, sensor rozbitego okna Eve Window Guard oraz system sterowania elektronicznymi zamkami Eve Lock.

Elgato Eve Aqua3

Wszystkie produkty Elgate pojawią się w sprzedaży już pod koniec września.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.